Reklam
Reklam
Bizim Piraziz -
$ DOLAR → Alış: 3,80 / Satış: 3,81
€ EURO → Alış: 4,66 / Satış: 4,68

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Finansal projelerinizle ilgili risk almaktan uzak yapınızla sadece gelişen olayları arka plandan iyi bir gözlemci gibi inceliyor olacaksınız. Bunu yapıyor oluşunuz parasal konulara ilgili bazı konuları yeteri kadar bilmiyor oluşunuzdan kaynaklı olabilir. Fakat risk alamadığınız sürece durağan bir hayat süreceğinizi de bilmelisiniz. Öncelikle bu konuyla ilgili kendinizi bilgi ve tecrübe ile donatmak ve akabinde kolları sıvamak sizlere daha yakışır bir tavır olacaktır. Kariyer planlamasında ise yanlış yönlendirmelere karşı çok dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Özel ilişkilerinizde ve aile yaşantınızda var olan sorunları ve çözülemeyen problemleri artık hayatınızdan yolcu etmenin zamanı gelmiştir. Bu noktada siz ve partneriniz karşılıklı konuşarak problemleri halletmeli ve sizi yoran, bunaltan bütün sıkıntılarınızı içtenlikle anlatmalısınız. Siz de göreceksiniz ki yıkıcı değil yapıcı olduğunuz sürece üstünden kalkamayacağınız hiçbir yük olmayacaktır. Ayrıca karşı tarafı memnun etmek amacıyla üstünüze gereğinden fazla sorumluluk yüklemeniz yine bir noktada patlak verebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Duygusal anlamda tutkularınızın peşine takılıp takip edebileceğiniz ve hayallerinizin sizi sürüklediği yerlere kolaylıkla gidebileceğiniz bir gün. Karşılaştığınız zorlukları ve sorunları bugün fazlasıyla abartma eğiliminde olabilir, duygusal bir gerilimin baş kahramanı olabilirsiniz. Bu şekilde duygu gel gitleri yaşamanız çok doğaldır. Zira son günlerde yaşadığınız olaylar sizi bir hayli yıprattı. Yine de tehlikeli sularda yüzmeseniz iyi olur.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilir, umudunuzu kestiğiniz bir zamanda harika bir geri dönüş alabilirsiniz. Bu size uzun zamandır hissetmediğiniz bazı duyguları tekrar yaşattıracak ve kendinizi hülyada gibi hissettirecektir. Yine sosyal paylaşımlarınızda dayanışmalar ve yardımlaşmalar hâkim olacak, üstesinden gelemediğiniz bir konu kolaylıkla çözülecektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Finansal sorunlarınıza destekler bulabileceğiniz, bunun için farklı kişilerle görüşebileceğiniz özel bir gün. Bazı finansal beklentilerinizi karşılamak adına önemli girişimlerde bulunabilir, bunlardan önemli sonuçlanmalar alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi kararlı ve girişimci olduğunuz sürece başaramayacağınız hiçbir şey olmayacaktır. Yeter ki bu konuda kendinize güvenin ve inanın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Egolarınıza ve hırslarınıza yenik düşerek aileniz ve sizi ortak ilgilendiren konularda bencil yaklaşımlardan kaçınmalı, köprüleri yıkar tarzda davranışlardan kaçınmalısınız. Biliyorsunuz ki aile olmak her türlü fedakârlığı da beraberinde getirir. Sevgi ve saygı olduğu sürece bu kutsal kurum daha da yücelecek ve ışık saçacaktır. Yakın iletişimleriniz bugün ekstra önem kazanacak ve yoğun bir görüşme trafiği yaşayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Eşiniz ve partnerinizle var olan sorunları daha fazla büyütmemek adına sorunların çözümü için farklı bir yöntem belirleyebilirsiniz. Birbirinizle inatlaşmayı bırakmanız ve savaş bayraklarını indirmeniz gerekir. Çünkü adeta bir savaş halindesiniz. Bu noktada ilk adımın sizin cepheden gelmesi karşı taraf için yumuşatıcı bir etki yaratabilir. Daha sonrasında baş başa verip konuşarak halledemeyeceğiniz hiçbir sorun kalmayacaktır diye düşünüyorum.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Eşinizden beklentilerinizi fazla tutmanın sonucunda duygusal bir tatminsizlik yaşayabilir ve bunun sonucunda yanlış taraflara yönelebilirsiniz. Fakat şunu da bilmelisiniz ki evlilik yaşam yolculuğunda eşlerin birbirine destek olmaları demektir. Bu konuda eğer sorumluluklar bir tarafın üstünde yoğunlaşırsa o kişide sıkıntılar baş göstermeye başlayacak ve karşı tarafta işin bu kısmını görecektir. Bu nedenle eşinize destek olmalı, yükünün üstünde sorumluluk yüklememelisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Güvenmediğiniz kişilerden bu zamanlarda konuşmalarınızın yanlış algılanması ve laf taşıma gibi olayların yaşanması mümkündür. Bu anlamda nerede ve söylediğinize dikkat etmeli sonradan pişman olacağınız sözler söylememelisiniz. Bununla birlikte yıllarını devirmiş olduğunuz bir dostunuzla önemli, bir o kadar da etkileyici bir konuşma sizleri bekliyor. Birebir iletişiminizin güçlü ve sosyal yaşamınızın aktif olacağı bir gün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Var olan maddi gelirlerinize daha fazla sahip çıkmanız ve gelirlerinizle ilgili harcamalarınızda daha dikkatli olmanız gereken bir süreç. Bu kritik zamanlarda eğer kariyerinize de gereken önemi göstermezseniz daha sonradan ekstra yorulmak zorunda kalacağınız bir alanda çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün ailenizden hem düşünsel hem de maddi alanda yararlanabileceğiniz şifalı bir gün. Değerlendirin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Ailenizi ilgilendiren bazı konularda sizin çok ta tasvip etmediğiniz ortak kararlar sizleri yoran bir noktaya götürebilir. Ancak siz de bilirsiniz ki bazı kararlar alınırken aile gibi kutsal yuvalarda çoğunluğun sesine uymak ve bazen istemeseniz bile ortak hareket etmeniz gereklidir. Kariyerde de dikkat etmeniz gereken ve sorumluluklarınızın daha da arttığı bir dönem olabilir.Yılmadan emek vererek çalışmalı ve üstlerinizin takdirini kazanmayı ilke edinmelisiniz. 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün gerek iş gerekse aile yaşantınızda sanki herkes sizin sabrınızı deniyor ve sınırlarınızı bu noktada zorluyor gibi gelebilir. Ancak şunu da bilmelisiniz ki bu şimdiki zamanın değil geçmiş zamanlarda göstermiş olduğunuz toleranslı davranmanızın bir sonucudur bu. Yine de geç kalmış sayılmazsınız. Siz olaylar karşısında net duruşunuzu belirlerseniz onlar da nerde durmaları gerektiğini bilecek ve ona göre davranacaklardır.