Bizim Piraziz -
$ DOLAR → Alış: 19,37 / Satış: 19,44
€ EURO → Alış: 21,20 / Satış: 21,28

ANKARA’ DA GÖRGÜLÜOĞLU’ NA PİRAZİZ’DEN TAM DESTEK

ANKARA’ DA GÖRGÜLÜOĞLU’ NA PİRAZİZ’DEN TAM DESTEK
  • 05.03.2019
  • 263 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 31 Mart’-ta yapılacak yerel se-çimlerdeki adaylarını Ankara’da düzenlenen törenle tanıttı. Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yerel yönetimlere ilişkin partisinin programını okudu. Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu Giresun İl ve ilçe Adayları yüzlerce destekçisinin tezahüratı ile platforma çıktı.
Salona “Martın sonu bahar”, “Bir arada huzurlu yaşamak için halkçı belediyecilik” yazılı pankartlar asıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu’nun salona gelmesiyle saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşı okundu.
CHP yerel seçim aday tanıtım toplantısı Arena Spor Salonu’nda yapıldı. Programa CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, il ve ilçe belediye başkan adayları da katıldı.
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu; “Türkiye’yi 21. yüzyılın yıldızı haline getirmek için mücadele edeceğiz. Bizim mücadelemiz; onur, hak, adalet, birlikte kardeşçe yaşama mücadelesidir. Biz dostluktan, haktan, adaletten söz edeceğiz. Bu ülkenin adalete, hakka ve hukuka ihtiyacı var. Bu ülkenin birlikte yaşamaya ihtiyacı var. Bu ülkede herkesin ekmeğe, işe ihtiyacı var. Biz bu güzel toplumu cennete dönüştürmek için mücadele edeceğiz.
Belediye başkanlarımızın temel görevlerinden birisi bu olacaktır.
İYİ Parti ile işbirliği yaptık, Sayın Akşener’e ve tüm İYİ Partililere sevgilerimizi ve saygılarımızı gönderiyoruz. Saadet Partisi ile dirsek teması yaptık, bütün Saadet Partililere sevgilerimi, saygılarımı gönderiyorum. Türkiye’nin çözülmeyecek bir sorunu yoktur. Bu kötü yönetim gitsin, her şey düzelecek. Biz gücümüzü halkımızdan alıyoruz. Her vatandaşımız bizim için çok değerlidir. Bütün adaylarımıza başarılar diliyorum. Çok çalışacağız ve başaracağız” dedi.
GÖRGÜLÜOĞLU SEVGİSİ ANKARA’DA
Ankara’da yapılan CHP aday tanıtım toplantısına İl, İlçe başkanları, gençlik ve kadın kolları, parti ilçe başkan adayları ve çok sayıda destekçileri ile beraber katılan Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu anons edildiğinde, “ Piraziz seninle gurur duyuyor asla yalnız yürümeyeceksin, Mart’ın sonu bahar” sloganları atıldı. Piraziz Belediye Başkanı ve ikinci defa aday olan Hüseyin Görgülüoğlu, seçimlerin demokrasi şöleni olması gerektiğini belirterek; “ Mutfak yanıyor, anneler endişeli, babalar karamsar, gençler umutsuz. Türkiye bu günlerden daha kötü günleri inançla, beraberlikle aştı. Bugünleri umuda, sevgiye, kardeşliğe, bütünlüğe, beraberliğe çevireceğiz. Üreteceğiz, ülkemiz ve geleceğimiz için çalışacağız. Kimse endişe etmesin, umut dolu bir geleceğe beraber yürüyeceğiz. Ben bu ülkenin insanına inanıyorum, gençlerine güveniyorum. Korku imparatorluğu sandıkta sona erecek.31 Mart’ ta beraber başaracağız” şeklinde açıklamada bulundu. Partimizin aday tanıtım toplantısı için Piraziz’den Ankara’ya gelen ve destekleriyle bizleri yalnız bırakmayan kıymetli hemşerilerime teşekkür ederim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ